| DennD a întrebat:

Hey. Cine a urmarit episodul 13 sezonul 2 din Pretty Little Liars imi poate explica si mie pana la urma cine e A, care e treaba cu Alison? Nu prea am inteles povestea.

1 răspuns:
| Rebbbeca a răspuns:

Deci...Alison era liderul grupului.Intr-o seara ea a fost rapita si se spune ca este omorata.Acum cele 4 fete:Hanna, Aria, Spencer si Emily se chinuiesc sa afle cine este A.Pana acum s-au convins ca A este un grup si vor sa afle cine face parte din el.In carte se scrie ca sora geamana a lui Alison ar fi spus parintilor sai ca Ali a innebunit, iar ea ar fi omorat-o pe sora ei geamana crezanduse ca ea a murit(Ali)