| Raluca_Emilia_1990 a întrebat:

In ce episod se afla ca Alison e vie in Pretty Little Liars?(eu sunt la sezonul 3 episodul 16)laughing

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

O sa stric tot farmecul serialului dar daca tot ai intrebat... laughing) mi se pare ca afla prin sezonul 4.Nu mai stiu exact.Dar ele incep sa aiba banuieli cu mult inainte de asta pentru ca de exemplu cand da Mona cu masina pe Hanna si ajunge la spital, Alison o viziteaza dar ea nu e sigura daca avea vedenii de la medicamente sau chiar era Ali.Iar intr-un episod banuielile devin mai puternice pentru ca porneste un incendiu iar fetele sunt salvate de Ali si la fel, nu sunt sigure daca era Ali sau de la fum dar de data asta o vad toate.O gasesc in sfarsit pe Ali vie prin Ravenswood cand se intalnesc cu ea la balul ala mascat.Dar ea dispare din nou din cate imi aduc aminte dar o gasesc din nou in New York.

| Raluca_Emilia_1990 explică (pentru MCRgurl):

Mersi chiar daca acum am vazut si l am terminat da mna laughing

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Îmi pare rău, dar nu dau spoilere, strici tot suspansul asa...

| lemonjuice a răspuns:

E un episod din sezoanele urmatoare, ai rabdare, sa le vezi pe toate laughing daca nu ai chef sa vezi un episod citeste-i rezumatul dar NU cauta spoilere