| Amelia94 a întrebat:

Hey, cine a vazut filmul Activitate Paranormala? Si ce puteti sa imi spuneti despre el, este infricosator? Multumesc!

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma crezi ca am adormit in timp ce ma uitam la el?

| Dumnezău a răspuns:

Unul din cele mai slabe "horror-uri" pe care le-am vazut vreodata.Film fara directie clara, fara urma de suspans, zici ca urmaresti un documentar despre euglena verde, atat de interesant este.De infricosator nici nu poate fi vorba.Doar cliseic si stupid.

| AikkoxD a răspuns:

Cel mai slab film... dacă se poate numi aşa.

| lexualex11 a răspuns:

Eu nu-i prea l-am vazut dar din reclame pare o tampenie

| djacido a răspuns:

E o mare prostie!

| ziggs a răspuns:

L-am vazut eu si nu ti-l recomand, e o mare prostie si nu te sperii deloc...pur si simplu sunt niste spirite(care nu levezi sunt invizibile), care noaptea trantesc usi, darama oale si alte prostii...adica si tom si jerry e mai infricosator decat prostia asta, sper ca te-am ajutat!

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Sincer nu m-i se pare cel mai slab film, dar zic ca merita sa te uiti, macar sa stii cum e.winking

| alex190199 a răspuns:

Nu e porcarie. Filmul este compus din mai multe materiale filmate de amatori, care de obicei se filmeaza singuri pentru a isi demonstra ca sunt/nu sunt bantuiti. Adevarat sau nu, chestia e ca filmul te face sa crezi c a este destul de adevarat! Asta e infricosator la el. Pentru ca ai impresia(care probabil ca e adevarataa) ca este real.

| dragon13 a răspuns:

Am vazut Activitate Paranormala 1, 2 si 3, si nu sunt infricosatoare cu exceptia filmului Activitate Paranormala 3. Ala mi s-a parut cel mai infricosator. In principal este vorba despre o familie care isi pune camere video in casa ca sa inregistreze activitate paranormala.

| szzbun a răspuns:

Ii un film bun, nu te lua dupa toti. Uita-te tu si o sa te lamureasca happy