| Amelia94 a întrebat:

Hey, cine a vazut filmul Activitate Paranormala? Si ce puteti sa imi spuneti despre el, este infricosator? Multumesc!

10 răspunsuri:
| ziggs a răspuns:

L-am vazut eu si nu ti-l recomand, e o mare prostie si nu te sperii deloc...pur si simplu sunt niste spirite(care nu levezi sunt invizibile), care noaptea trantesc usi, darama oale si alte prostii...adica si tom si jerry e mai infricosator decat prostia asta, sper ca te-am ajutat!

| dragon13 a răspuns:

Am vazut Activitate Paranormala 1, 2 si 3, si nu sunt infricosatoare cu exceptia filmului Activitate Paranormala 3. Ala mi s-a parut cel mai infricosator. In principal este vorba despre o familie care isi pune camere video in casa ca sa inregistreze activitate paranormala.

| AikkoxD a răspuns:

Cel mai slab film... dacă se poate numi aşa.

| lexualex11 a răspuns:

Eu nu-i prea l-am vazut dar din reclame pare o tampenie

| szzbun a răspuns:

Ii un film bun, nu te lua dupa toti. Uita-te tu si o sa te lamureasca happy

| djacido a răspuns:

E o mare prostie!

| alex190199 a răspuns:

Nu e porcarie. Filmul este compus din mai multe materiale filmate de amatori, care de obicei se filmeaza singuri pentru a isi demonstra ca sunt/nu sunt bantuiti. Adevarat sau nu, chestia e ca filmul te face sa crezi c a este destul de adevarat! Asta e infricosator la el. Pentru ca ai impresia(care probabil ca e adevarataa) ca este real.

| Dumnezău a răspuns:

Unul din cele mai slabe "horror-uri" pe care le-am vazut vreodata.Film fara directie clara, fara urma de suspans, zici ca urmaresti un documentar despre euglena verde, atat de interesant este.De infricosator nici nu poate fi vorba.Doar cliseic si stupid.

Apache
| Apache a răspuns:

Ma crezi ca am adormit in timp ce ma uitam la el?

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Sincer nu m-i se pare cel mai slab film, dar zic ca merita sa te uiti, macar sa stii cum e.winking