| trliuy a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta si pe mine cu o poza? adica caut o poza in care era klaus din serialul the originals si zicea ceva gen :"acum du-te si traieste-ti restul vietii stiind ca esti un nimic pt mine" va multumesc anticipat

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Pai ai 2 variante, 1 daca stii cumva din ce episod era scena, 1 poti fie sa faci print screan... fie sa cauti pe google poza cu klaus si sa scrii acolo " originals, si nr sezon si episod... sau 2 poti cauta o poza cu el care sa iti placa si sa pui tu scris cu paint sau cu ceva jumla sau nu stiu big grin succes