| εмiLч97 a întrebat:

Hey
Cum vi se pare serialul "Pariu cu viata"? Va place? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iubesc pariu cu viata e viata mea are sarcasm actiune m-a facut sa plang are drapa te amuza te sperie te faci sa ai sufletul la gura dbia astept sa vad ce se intampla azi in pariu cu viata este un serial special si cel mai mult imi place fiindca este vorba de muzica si imi place de sarra cea blonda foarte mult si de cristi este inalt are freza cool e amuzant dragut si simpatic iar daca cauti pe net miss sore cover amy winegouse o vezi pe sarra facand coverurui acum cativa ani si atunci avea parul asa ridicat in sus si il avea roscat era o frumusete iar titlul este potrivit atunci cand am vazut reclama mi s-a parut o tampenie nu ma asteptam sa fie 2500 de oameni la afi palace cotroceni unde au dat concert am fost si eu si am fost in primul rand am filmat o groaza daca vrei da-mi id-ul tau putem vorbi si daca vrei iti arat filmarile de la,,,la la band la afi palace cotroceni pe net, vrei? funda te rog?

Pa, pa!

7 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Pfoai.love struck pai imi place foarte multlove struck adica e foarte interesant cu multa actiune, muzica si personajele sunt super.Adica in cateva cuvinte e extraordinar de frumoslove struck

| Rockart a răspuns:

Bună! Mi se pare fake.Nu îmi place.

| RфZaημtzα a răspuns:

Are acel ceva special!

| RaluuX a răspuns:

Buna! Ador serialul ala:Xdeci ador:personajele, drama familiel Ancai, Muzica desigur si modul de a le imbina pe toate. a fost foarte ingienios regizorul acestui serialhappy

| Gabriela343 a răspuns:

Mie nu mi se pare cine stie ce serial,mie nu prea imi place, e asa, neah...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Pentru că îmi plac foarte mult serialele cu adoleşcenţi în care apare şi dragostea!

| Snicket a răspuns:

Bullshit