| MineTugay a întrebat:

Acum 2-3 ani a fost un film pe Pro tv, era vorba despe o femeie cu 2 copii care vede o inregistrare de la ziua lor cu sotul care era cu alta. Dupa, divorteaza si se muta impreuna cu copiii, cunoste un baiat mai tanar cu 20 de ani si devine bona copiilor. Dupa ceva timp o sa fie impreuna, dar in final se despart urmand ca dupa 5 ani sa se revada si sa fie din nou impreuna.Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns (pentru faramatania):

Uau,mulțumesc așa mult pentru răspuns! I-am văzut întrebarea și știam exact despre ce film vorbea, dar nu-i știam numele; am căutat cu toate combinațiile de cuvinte-cred că eram mai frustrată decât ea. happy

2 răspunsuri:
| gorgexxx a răspuns:

Idilă cu dădacă mea