| FlorinCiokan a întrebat:

Hey Fanii serialului Prison Break va rog lamuriti-ma si pe mine :
1. De ce in episodul 22 sezonul 4 dupa ce Kellerman le da acte de eliberare si nu mai sunt cautati... arata ce se intampla dupa 4 ani toti sunt fericiti si se strang la mormantul lui Michael dar in acel episod nu arata ca a murit, In episodul 23-24 care sunt 2 in 1 arata ca a murit electrocutandus-e dar nu arata ca il ingroapa arata ca is pe iaht se uita la clip dar sunt bucurosi, nu arata pe Generalul cand moare pe scaunul electric, nu stiu ce sa zic
Va rog lamuriti-ma, Fiecare parere conteaza! Ofer FUNDA celui mai bun raspuns, Multumesc!

1 răspuns:
| PaulNeagu a răspuns:

Michael nu a murit electrocutandu-se, daca am inteles bine ce ai zis. El a murit din cauza bolii care a avut-o si mama sa sau tatal nu mai tine minte. Stii ca avea acea boala in care ii curgea sange din nas. Nu prea am inteles nici intrebarea bine... daca ai putea sa o refolmulezi as putea sa te ajut!