| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, In legatura cu Serialul Prison Break, am vazut " ultimul " episodul 22 dar pare a fi ultimul deoarece dupa ce Kellerman le face acte ca si cum ar fi liber la toti arata cum dupa 4 ani direct ca toti au familiile lor si se intalnesc la mormantul lui michael fara sa arata cum a murit dar pe wikipedia scrie ca sunt 24 episoade, am cautat pe google episodul 23 care e fara subtitrare dar si acela nu se termina, la final mai ramane o continuare, cred ca e o greseala pe site-urile romaneste de 2 bani, unde pot vedea ultimele 2-3 seriale sau cine mi le poate explica? Ofer FUNDA celui care respecta cereriile si imi da un raspuns ajutatator, Multumesc

2 răspunsuri:
| onetwothree a răspuns:

Cel de care spui tu e de fapt un film. Se numeste The final break. Acolo arata cum a murit Michael si din ce cauza. Cauta-l online. Vizionare placuta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-adevar mai sunt 2 episoade

lista episoadelor o gasesti pe imdb nu pe wiki

http://www.imdb.com/title/tt0455275/episodes?season=4&ref_=tt_eps_sn_4

aparent Sara esti inchisa pentru ca a impusca to pe mama lui Michael iar acesta incearca sa o scoata afara. In final el moare electrocutat cand incearca sa ii salveze viata Sarei.

Oricum scenaristii au lasat si niste spatii de interpretat in caz ca va exista vreo continuare