| BiDiCaMiHeElA a întrebat:

Hey! Fostul cu care m-am certat eu ieri este aici, azi, la ziua mea. Mi-a dat un unel cadou(era intr-o cutiuta) si m-am dus la mine in camera sa vad ce este si am vazut inelul. Am fost surprinsa si de emotii l-am scapat. A cazut jos si i-a iesit si puful de la cutie. Acolo era un bnilet in care scria "Iarta-ma! Te iubesc si JUR ca nu se va mai repeta!"... vvoi ce ati face avand in vedere ca ieri ne-am certat si mi-a dat o palma?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Eu nu as mai vorbi cu el o luna. O palma la o fata? Daca de acum da in tine, mai incolo o sa faca si mai rau.

1 răspuns:
| xBlackDreamx a răspuns:

I`as mai acorda o sansa, iar daca intamplarea se va repeta as rupe toate legaturile cu el happy