| roxy_5081 a întrebat:

Bunahappy va rog sa ma ajutati cu ceva.Ieri m-am certat cu prietenul meu, nu am mai vb deloc, si-a inchis si telu, de ieri nu la deschis deloc, cea mai mare problema e ca azi e ziua lui, 22 de ani, va rog ajutati-ma cu ceva idei ce sa-i pregatesc de ziua lui sau ce cadou sa-i iau? avand in vedere ca haine nu vrea, parfum nu vrea, are de toateoh go on nu stiu vreau sa-i fac ceva traznit ca sa nu ma uite niciodata si mai ales ca suntem si certati... ma ajutati?

6 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Mergi si cumpara-i un tort, o sticla de sampanie si mergi la el direct. O sa fie surprins. Poti sa iei o rama si puneti o poza facuta azi ca sa aiba ca amintire mereu ziua aceasta.
Bafta!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai stii eu as zice ca sa ii pregatesti o seara romantic in 2 alea alea lumanari parfumate ii zici ca vr sa vb cu el ii pregatesti tot la un hoitel sau al tine acasaa si nah stii u mai departe si o sa vezi ca o sa mearga succesm si al multi ani lu iubitu tau

| Miha1308 a răspuns:

Poate o poza cu voi doi inramata...ca sa isi aduca mereu aminte de tine.Alte ideii nu imi prea vin acum...Si sper sa va impacati pentru ca e pacat sa ramaneti certati, fiind si ziua lui.Multa bafta!

| Daiana_1431 a răspuns:

Fa'i o vizita daca sti unde sta happy

| alexutza697595 a răspuns:

Niste cuvinte dulci cred ca ar fi de mare folos:X

| roxy_5081 explică:

Dar cum sa dau de el daca are telefonul inchis?