| roxy_5081 a întrebat:

Bunahappy va rog sa ma ajutati cu ceva.Ieri m-am certat cu prietenul meu, nu am mai vb deloc, si-a inchis si telu, de ieri nu la deschis deloc, cea mai mare problema e ca azi e ziua lui, 22 de ani, va rog ajutati-ma cu ceva idei ce sa-i pregatesc de ziua lui sau ce cadou sa-i iau? avand in vedere ca haine nu vrea, parfum nu vrea, are de toateoh go on nu stiu vreau sa-i fac ceva traznit ca sa nu ma uite niciodata si mai ales ca suntem si certati... ma ajutati?

10 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Mergi si il cauti, vei vedea ca o sa fie surprins, ii spui ca nu vrei sa fiti certati din prostii si mai ales azi cand e o zi atat de speciala, atat pentru el cat si pentru tine ca il iubesti. Daca nu il gasesti, bunicii ii vor spune ca l-ai cautat. bunicii lui stiu cine esti tu? Daca nu stiu si cand te duci la el nu e acasa le spui numele tau bunicilor lui si sa ii spuna ca l-ai cautat. fii sigura ca apoi va lua el legatura cu tine. Dar poate e acasa. Prieteni comuni nu aveti ca sa dai de el? Sau poti sa ii lasi un mesaj daca are mesagerie vocala. Daca nu are trimte-i un mesaj scris pe telefon si il va vedea cand isi aprinde telefonul.
Totul se va rezolva. Nu fii trista!

| Dizzydizz a răspuns:

Rezervatie la un restaurant, dupa o plimbare intr-un loc frumos, romantic.:X

| andradat a răspuns:

Scrie-i un mesaj mai lungut ca sa i se rupa inima, intreaba-l daca mai tine minte clipele faine de dintre voi. Si du-te si cumpara-i un cadou de neuitat, poti sa iei o bratara un ceas care sa il poarte tot timpu ca sa isi aminteasca de tine. Nu stiu ce gusturi are, deci nu stiu alte sfaturi ce sa iti zic. Succes si pupici

| LOVEsick a răspuns:

Paiiiiiiiii, daca nu dai de el, lasa-i si tu mesaj printr-un prieten sa vina la tine ca e urgent laughing, poate asa vine repede. si intampina-l cum trebuiebatting eyelashes.

| bluepuff a răspuns:

Fa`i o vizita neasteptata, tu fiind imbracata intr-o tinuta sexy. Chiar nu o sa te uitetonguetonguetongue. Ia bautura ceva, sampanie, wisky, lichior de ciucalata sau chiar si frisca:X...in fata lui incepi sa te mozolesti putin :X:Xlaughing) rolling on the floor
cata imaginatie pe minelaughing

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy
Pai intai gandeste'te ce ii place in afara de haine, parfumuri etc. Asa. Poti pune cadoul la usa, suni si fugi sau il rogi pe un prieten de'al lui sa il dea...si ii poti cumpara o pereche de tanga( pentru baietilaughing) sau nu stiu uite'te prin magazine si cauta'i ceva neobisnuit. O sa ii gasesti ceva pana la urma iar impreuna cu cadoul sa nu uiti biletul prin care iti ceri scuze si ii spui ca il iubesti enorm! Succes!kiss

| psihox a răspuns:

Cumpara-i un joc fotbal cu papusele care trebuiesc manevrate. Nu
vreau sa te influentez sa-ti cheltui banii daca jocul e scump.

| roxy_5081 explică:

Unde sa-i fac vizita? ca sta cu bunicii luilaughing))) ma si arunca de la etaj, in schimb eu stau singura numai ca nu stiu cum sa dau de el are telu inchis din cauza measad

| george10 a răspuns:

E greu. dar cel mai frumos ar fi ca sa te duci si sa ii iei ceva.
De genu un lantisor sau ceva romantic avand in vedere ca v-ati certat. nu stiu ce sa iti zic parerea mea big hug
Auzi dar cine a vrut sa se desparta de celalalt el de tine sau tu de el? Daca tu de el spune-i ca ai gresit si nu o se mai intample si cel mai frumos cadou ar fi sa te duci happy asta cred eu daca el a vrut de tine, dai o felicitare care in ea sa scrie : Te rog intoarecete! sau ceva de genu astahappy si ii pui acolo un lantisor...happy

| avalianu a răspuns:

Suna-l pregateste un tort petru el, ascultati muzica lui preferata si apoi va cereti scuze, iar la urma va sarutatati si promiteti ca nu va mai certati niciodata si nu va refuza sigur daca esti frumoasa ca si mie mi s-a intampla si am procedat asa, dar el a plecat acum la Londra.