| anonim_4396 a întrebat:

Hey hey hey, TPU
Am vazut la tv un film cu un barbat care si-a inselat sotia/iubita si ea ca razbunare ia inecat cand cei 2 erau in submarin.Tot ce mai stiu e ca ultima scena e cum li se vad fetele pe geamul mic si rotund l submarinului...
Mentionez ca am vazut filmul prin 2005-2006.laughing
Nu cred ca ma poate ajuta cineva...dar incercam.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să fie filmul "What Lies Beneath" (Dincolo de aparenţe, 2000)?
https://www.youtube.com/watch?v=P3BgLo0JcpU

| Lolol8888 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nup...

| floresdemayo a răspuns (pentru Lolol8888):

Îmi pare rău. Atunci, zi-mi anul (+ postul TV) în care l-ai vizionat și s-ar putea să te ajut.

| Lolol8888 a răspuns (pentru floresdemayo):

Aici e greu, nu sunt sigura, anul intre 2005-2006...intre ora 2-3 noaptea si cred ca pe axn, dar nu sunt sigura...