| Orzaci a întrebat:

Hey! In urma cu aproximativ 5 ani am văzut pe kanal d un film de groaza, cred ca era thriller, in fine nu am apucat sa vad sfârșitul si asta m-a deranjat. Anii au trecut si eu am uitat numele filmului, imi amintesc ca era vorba despre o femeie care a venit la o casa lăsată Moștenire, care era bântuită. Noaptea Visa cum corbii i ciuguleau carnea de pe abdomen. In final fiind ajutata de gropar a ajuns la concluzia ca era insiguranta doar in cimitir. Atât am apucat sa vad. M-a poate ajuta cineva? laughing)

1 răspuns:
| IonitaMarias a răspuns:

Stiu eu! Mi se pare ca era "Frusinela 3: Vise placute" sau ceva de genul