| bettybetty a întrebat:

Hey lume.
Acum mulți ani era un film animat pe Minimax cu păianjeni. Unul maro care era păianjen cu cruce și unul mov care era păianjen de apă. Ei erau prieteni buni dar cel de apă și-a făcut o casă la fundul apei și s-au certat ca cel cu cruce nu a vrut să vină în noua lui casa de frica de apă.

Stie cineva cum s-a numit? L-am căutat și nu l-am gasit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vízipók-csodapók?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss Spider's Sunny Patch Friends?

| bettybetty explică (pentru anonim_4396):

Nu?

Păianjenii erau băieți... iar cel de apă s-a împrietenit cu niște melci de apă...si cred ca cel cu cruce a devenit gelos

| bettybetty explică (pentru anonim_4396):

Da. Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bettybetty):

Yaaay.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bettybetty):

Vízipók-csodapók?

| Genevaaa a răspuns:

Eu stiu ca era un desen animat cu niste animale de la ferma (porci, oi) si erau 3 paianjeni, 2 baieti si o fata (movă) avea gene si facea panza in hambar

| bettybetty explică (pentru Genevaaa):

Mi-l amintesc, dar nu e ala sad

| and8reea a răspuns (pentru Genevaaa):

Mai știi cum se numește?