| Criinna123a a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva legat de desenele copilăriei. Era pe minimax un desen animat, cu o familie de insecte. Părinții erau 2 păianjeni, și aveau mai mulți copilași, doar că erau 'adoptați', adică nu erau toți păianjeni, ci erau și alte insecte. Și locuiau într-un copac, și era foarte adorabil. Are cineva idee cum se numește?

Răspuns Câştigător
| irinuk28 a răspuns:

Buna,din cate imi amintesc se numea Mis Spider. Sper ca ti-am fost de folos.

| Criinna123a explică (pentru irinuk28):

Mulțumesc mult!

| irinuk28 a răspuns (pentru Criinna123a):

Cu mare placere.