| Mirunikuuu a întrebat:

Hey lume tongue
Stitii cumva daca exista sezonul doi din Kamisama Hajimemashita?
Si daca exista imi spuneti si mie unde pot sa-l gasesc?
Va roog! Dau fundita sad happy
Imi place asa de mult acel Anime si as vrea sa stiu daca exista si un sezon soi tongue. Daca aveti informatii referitoare la cerinta mea... Va imploor : Sa-mi spuneti si mie! tongue

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey! Nu exista un sezon 2. Pana in momentul de fata nu este niciun indiciu cum ca ar avea de gand sa scoata sezonul 2. Ramane de vazut ce se va intampla in viitor.
Daca ti-a placut, de ce nu urmaresti povestea din manga?
http://mangafox.me/manga/kamisama_hajimemashita/