| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma puteti lamuri si pe mine? deci...despre Naruto. as dori sa incep sa-l vizionez. cu ce incep? cu acel 'Naruto' sau 'Naruto Shippuden'? ori Naruto Shippuden este o continuare? mai sunt si alte tipuri?

Răspuns Câştigător
| Gabyy19 a răspuns:

Eu zic sa incepi cu Naruto simplu( cand era el mic) ca sa intelegi toata povestea. Apoi poti continua cu Shippuden. E un anime captivant, iti trebuie mult timp ca sa poti viziona toate episoadele laughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto: Shippūden e o manga, nu un anime

| asuari a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ce e asta? :
http://deseneanime.ro/? s=Naruto+Sh&submit=Search
e Anime aici nu manga.

| Gabyy19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Shippuden e si manga si anime.

| anonim_4396 explică (pentru Gabyy19):

Mersi, dar nu-s fan anime
Prefer filmele si serialele

| anonim_4396 explică (pentru asuari):

Incepi cu Naruto, aia e prima parte

| asuari a răspuns (pentru Gabyy19):

Merci! Dar, când vezi grafica din 2002 nu iti vine sa te mai uiti.

| Gabyy19 a răspuns (pentru asuari):

Stiu cum e... laughing Incearca pe alte site-uri poate il gasesti hd.

| asuari a răspuns (pentru Gabyy19):

Macar sa ma incurajezi sa ma uit...cred tongue

| Gabyy19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic sa incepi cu Naruto simplu( cand era el mic) ca sa intelegi toata povestea. Apoi poti continua cu Shippuden. E un anime captivant, iti trebuie mult timp ca sa poti viziona toate episoadele laughing