| anonim_4396 a întrebat:

Hey, Serialul Chuck care pe mine m-a fascinant si m-a facut dependent, As vrea tare mult sa stiu daca vor mai continua cu sezonul 6, intr-un interviu acordat de Levi ( Chuck ) spune ca si-a luat la revedere cel putin pentru moment dar nu am mai vazut nicaieri ca ar fi sau vor fi niste idei pentru continuare, Va rog daca aveti vreo informatie sa imi spune-ti, Dau Funda si Multumiri

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :)
De pe wikipedia :
http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_(TV_series)#Series_renewal.2C_2011
"On May 13, 2011, it was announced that Chuck would be renewed for a fifth, and final, season consisting of thirteen episodes, set to premiere on October 21, 2011. "Scrie deci al cincilea si ultimul sezon, alcatuit din 13 episoade, dar nu dispera, nu se stie niciodata, poate vor reveni, n-au trecut nici 3 ani de la incheierea show-ului.Revizioneaza cele 5 sezoane daca te plictisesti sau uita-te la alte seriale si filme in care au jucat actorii din serial.Bafta! :D

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Floreenofficial):

Mai vreau raspunsuri, InnocentBoy nu de mult am vazut toate sezoanele nu ma mai uit din nou ca stiu tot ce se intampla si asa nu are farmec... sad daca ai putea sa imi spui niste filme cu Levi (Chuck ) sau Adam ( Casey)...