| ioanaily a întrebat:

Hey! serialul the nine lives of chloe king, stiti cumva cate ep are sezonul 1? si daca exista si 2? happy

Răspuns Câştigător
| TorenT a răspuns:

10 episoade are sezonul 1. Da stiu...trist. Si mie mi-a parut tare rau. De sezonul 2 nu se stie nimic, dar dupa cum s-a terminat sunt mai mult ca sigur ca va fi continuata povestea.

4 răspunsuri:
| DeyutzaDeea a răspuns:

Pana acum, are doar 10 episoade. E posibil sa existe si sezonul 2, doar ca undeva scrie ca e audinta slaba si nu se stie daca se face si sezonul 2!

| ruxiionita a răspuns:

Pai sezon 1 are 10 episoade. iar sezonul doi din nefericire a fost anulat din cauza unui nou serial

| ruxiionita a răspuns:

Si ceva ce am uitat sa spun este ca am aflat de curand ca se face un film de 2 ore ca sa poata termina cum trebuie serialul the nine lives of chloe king