| costi900 a întrebat:

Hey,spuneti-mi si mie niste seriale ca Supernatural,Chuck,Walkingdead, Agents of shield sa fie ceva in genu la astea, mersi tongue

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Leftovers,Resurrection, The Lost Room (miniserie),The Blacklist, The Americans,Arrow,Lost,The Assets,Continuum,Extant,Orphan Black, Helix, In The Flesh, The Last Ship, The Strain

| melinda114 a răspuns:

Hey! Eu iti spun cele care le.am vazut si mi.au placut, alege tu :
Lost
Merlin (este frumos, ceea ce are in legatura cu celalate e supranaturalul.)
Ghost whispaper
Cel mai mult mi-a placut "Lost", sper sa iti place si tie!
Bafta! Sper ca te.am ajutat! Apropo si eu am vazut "The walking dead ", si inca il urmaresc. Funda?

| FeelTheRain a răspuns:

Buna!
Vizioneaza serialul Grimm din 2011, cu siguranta va fi pe placul tau!

Vizionare placuta si o zi buna!