| SweetBlasphemy a întrebat:

Hey! Stie cineva cand o sa apara sau daca o sa apara sezonul 3 din Vampire Knight?

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu exista asa ceva. Toata informatia despre un al treilea sezon de pe internet este starnita de fani, dar nu depinde de ei ci de producatori, iar oficial nu exista un al treilea sezon si nici nu va exista.

| AndreeeexD a răspuns:

Nu se stie inca unul dar ncici nu cred ca va fi. Cred ca va fi continuata in manga. Asa cum se face de obicei in toate seriile anime.