| LoStEyEs a întrebat:

Hey stie cineva care este talentul lui Jasper Cullen din Twilight Saga?

Răspuns Câştigător
| akasha_6330 a răspuns:

Jasper are abilitatea de a manipula emotiile celor din jur. De exemplu daca are loc un conflict, este capabil sa linisteasca spiritele happy

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Jasper poate manipula sentimentele sau emotile oamenilor si vampirilor

| GuUumitza a răspuns:

Talentul de a manipula si simti emotiile celorlalti [vampiri si oameni]

| Melissa_5072 a răspuns:

Daca te referi la Jasper Hale, perechea lui Alice Cullen, talentul lui este acela de a manipula sentimente/emotii

| Medeea_5819 a răspuns:

Poate sa induca stari emotionale unei persoane prin simplu faptul ca ii spune acestuia sa fie linistit... *(sa zicem)