| Antonia981 a întrebat:

Hey, stie cineva daca o sa mai fie Preason Break sezonul 5? In sezonul 4 Michael moare nu? angry Astept de mult timp sezonul 5 vreau doar sa stiu daca o sa apara...detalii plzz! happy

Răspuns Câştigător
| Pr1de a răspuns:

Se pare ca voi nu ati urmarit bine seria. daca ati fi fost atent ati fa aflat ca michael mai avea aprox 1 luna de trait (de la tumoare.).si el sia sacrificat ultima luna din viata pentru a-si salva prietena.
Acuma producatorii de la prison break lucreaza la serialul breakout kings

4 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna. eu n`am auzit asa big grin eu am auzit ca o sa apara sez 5 si Michael nu e mort [eu cu speranta traiesc laughing :X ] pentru ca nu i s-a aratat trupul, funerariile, etc... si probabil e o inscenare. am citit si intr-o revista ca o sa apara un sezon nou, nu mai retin sigur numele acesteia :]

| ZeePinkStar a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu putea sa mai traiascawinking e eroul principal, cum sa moara?sigh laughing

| Miky_1434 a răspuns:

Din cate stiu eu Preason Break s.a cam terminat de mult.Deci nu cred ca o sa mai apara vreun sezon 5 pentru ca Michael a murit si nu mai are rost filmul. Sper ca te-am ajutat!happy

| Pr1de a răspuns:

Nu o sa mai apara un sezon 5. seria s-a terminat odata cu sfarsitul sezonului 4. Dar a apaurt un serial nou.se numeste Breakout Kings, e facut de producatorii Preason Break-ului.iti sugerez sa te uiti la el