| Andreea1566 a întrebat:

Hey, stiti care sunt facebookurile adevarate ale ninei dobrev si al lui ian somerhalder?

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Salutare. da intr adevar sunt multe fake dar iti dau adresa oficiala a lui ian somerhalder de twitter- www.twitter.com/iansomerhalder (sursa revista bravo nr. 01 din 3 ianuarie 2012). sincer icanseeall are dreptate facebook nu prea cred sa aiba vreo unul din ei:)

3 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Pai au facebook-urile oficiale. Nu te astepta sa vezi pe Nina Dobrev dand like-uri, scriind pe wall si asa mai departe.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Andreea1566 explică (pentru ICanSeeAll):

Sunt 6 persoane pe facebook cu numele nina dobrev eu intreb daca stii care este...nu ma intereseaza daca scrie sau nu pe wall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincera sa fiu eu stiam ca ei au si stau mai mult pe Twitter si pe Facebook deci... cam asa sta treaba.