| asdfggh a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul ca al ninei dobrev adica asa drept?:X funda:X

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Dupa ce ai facut baie il lasi sa se usuce complet si te faci bine de tot cu place(imparti parul in 4 si dai cu placa fiecare suvita atent)si asa te tine parul drept mai multe zilesmug

| Pitic a răspuns:

Cu placa si cu ceara de par sau fixativ happy

E foarte usor ai grija sa te dai cu ulei de masline pe par ca sa nu ti-l arzi. dupa 2 zile sa te speli pe cap.
Funda?
te rog mumos big grin

| MihaiN1 a răspuns:

Cu placa.

| Maryna_1397 a răspuns:

Da, exact ce spunea si Pictic, cu placa.Fixativul nu cred ca e asa de bun ca placabig grinIti zic eutonguelaca e mai buna!