| AnaBubbles a întrebat:

Hey! Știți filmele Divergent si Insurgent? Exista si cărți după care s au luat. Si sunt 4-5 carti. Ce vroiam sa va întreb. Când va apărea următorul, adică va mai fi următorul? Mulțumesc anticipat! :-)

Răspuns Câştigător
| TheWalker11 a răspuns:

Pai stii ca Divergent si Insurgent au aparut in 2014, respectiv 2015 big grin. O sa mai urmeze 2 filme, Allegiant 1 si Allegiant 2, in anul 2016, respectiv anul 2017.
Sper ca te-am lamurit! happy

1 răspuns:
| PrincessFlow01323 a răspuns:

Eu am aflat ca o noua continuare se v-a numii "Experiment", dar data nu este exacta.