| Johnnydpp a întrebat:

Hey! Știți când apare filmul pirații din Caraibe seria 5? De când il astept

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.imdb.com/title/tt1790809/
Pirații din Caraibe 6: Comoara prăpastiei pierdute este un film de aventură de comedie neagră americană din 2024. Este continuarea lui Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) și a șasea și ultima parte a francizei Pirații din Caraibe.

| Johnnydpp explică (pentru RAY):

Mulțumesc!? Dar de ce nu e asa de populară? Eu n-am auzit deloc de el pana acum?

| dullcat a răspuns:

Buna.Si eu astept ultimul film de mult timp.laughing

| Johnnydpp explică:

Scuzelaughing nu seria 5, seria 6