| bebelotz a întrebat:

Hey tocmai am vazut promo din episodul 4 sezonul 3 din "The Vampire Diaries" si mi s-a parut ceva interesant: am avut eu vedenii sau se intoarce fratele lui Klaus, Elaja ala sau cum se numeste, ala pe care l-a omorat Klaus la sfarsitul sezonului 2. Daca chiar el e, in promo aparea cu cineva in pat. cine este oare acea persoana? Oare se va da de partea Elenei si a lui Damon si ca fi contra lui Klaus? Dupa tot ce i-a facut ala ar fi si cazul, nu? tongue

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Si eu ma uit la TVD.E serialul meu preferat. Povestea e foarte controversata,dupa cum se vede,Stefan e acum the bad boy, dar sunt sigura ca va ramne cu Elena si Damon chiar nu stiu cu cine va ramane, nu stiu de ce cred a va muri(ceea ce nu vreau)Dar pe bune acum cu cine va ramne cu el? Katherine siggur va muri.Cat despre chestia cu Klaus o sa vedem in ep 4, abia astept sa apara, Caroline va ramane cu Taylor cel putin asa as vrea eu.In carti finalul e tragic Elena moare deoarece va fi transfomata in vampir si Stefan o omoara deoarece asae mai bine pentru ea, in film e altfel.O sa vedem ce se va intampla.Pot spune ca`s dependenta de acest film, cand am aflat de TVD in 5 zile am terminat 2 sezoane, si am asetpat cu sufletul la gura sez 3. E genial filmul,si e numai cu vampiri e si de dragoste, familie, adolescenti are putin din toate.Ian si Paul sunt bunniii rauuu love strucklove struck. Pupicii happy

And a hug >:d

6 răspunsuri:
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Fuuunda? (nu-s disperat dupa )dar consider ca merit. love strucklove struck

| ICanSeeAll a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama, dar abia astept sa apara.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| bebelotz explică:

Crivi crede-ma ca m-am uitat din nou la acel promo nu exagerez dar cred ca cel putin de 15 ori dar nu am vazut bine pentru ca secventele sunt combinate si foarte repede intra altceva mai interesant pe promo si nu poti sa-ti dai seama bine, de aceea v-am ceut parerea voastra.

| bebelotz explică:

Da ai dreptate, apropo mersi big grin:X

| Crivi a răspuns:

Si nu e mai simplu sa te mai uiti din nou la promo sa vezi daca e el sau nu?