| kqwjy a întrebat:

Hey, TPU.
a fost azi pe national tv, un film de la ora 20:15.
se numea.thinking initierea lui Sarah, parca.
problema e, ca, la sfarsit era o melodie pe fundal, mai exact, rock.
cine stie cum se numea?:d.
funda + vote.

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Uite, cred ca asta e:
T-Rex - Children of The Revolution
http://www.youtube.com/watch?v=Xgcxd9wtXUE

3 răspunsuri:
| userr a răspuns:

"Paper Doll"
"So Small"
"Slacker"
"Paralyzed"
"Nobody"
astea sunt track-urile care apar in film si sunt interpretate de
The Amber Brooke Band! Mai multe informatii nu am putu gasi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie de pe ce site il pot descarca? ca am cautat pe google si nu am gasit nici cum. a si filmul il engleza app. este the initial of sarah

| alecsme a răspuns:

In primul rand afla denumirea filmului in engleza. Apoi intri frumusel pe google.ro si scrii " Numele filmului in eng" soundtracks...si o sa gasesti acolo cu lista melodiilor de pe coloana sonora a filmului...