| Yanna14 a întrebat:

am inteles ca in Pariu cu Viata, Ioana este insarcinata cu Andrei si ca Vlad o inseala pe Anca la majoratul lui. Nu stiti de unde pot afla mai multe sau stie cineva, va rog spuneti-mi :*

9 răspunsuri:
| ForFun a răspuns:

Sara era insarcinata cu Andrei dar pana la urma nu a fost a invenatt totul.Asta a fost in sezonul 1.Nu stiu la ce episod te referi.

| ForFun a răspuns:

Vlad o so insele pe Anca cu Doris care a aparut in episodul 9. fata la care se dadea Rafael.

| Silvya555 a răspuns:

De ioana si andrei nu stiu dar Vlad o iseala pe anca la majorat cu una doris si eu cred ca ii planificat de bogdan tot

| SelyGomez a răspuns:

Da, Ioana va fi insarcinata cu Andrei, asa a spus Sore pe facebook, dar de Vlad si Anca nu stiu nimic sad

| iuliana2000 a răspuns:

Vreti sa va spun ceva bomba :anca ramane insarcinata cu Vlad in sezonul 3

| Bacrau_Roxana_1997 a răspuns (pentru iuliana2000):

De unde sti si cu ioana si andrei cum ramane

| frumusika120 a răspuns:

Eu stiu ca bogdan il va droga pe Vlad ca sa se razbune pe anca... Vlad se va simti rau si se va duce sa se odihneasca si atunci doris se urca pe el dar Vlad nu simte nimic pentru ca e adormit si atunci vine anca dar Vlad nu stie ce s-a intamplat.

| EllyBeiiib a răspuns:

@SelyGomez: Unde a scris Sore asta? Ne dai si noua link?batting eyelashes si pentru Yanna14: Eu nu stiu nimic despre faptul ca Ioana ramane gravida:-s Tu de unde stii? Ar fi destul de....socant.SI da, Vladutu nostru o cam inseala pe Ancutastraight face...

| farcasalexandramonica a răspuns:

Da ioana va ramine insarcinata in sezonul 4 si anca cu Vlad nu se despart

Întrebări recente