| 4343gddhkied a întrebat:

am nevoie de un film o sa il vizionez impreuna cu prietenul meu si nu stiu ce film ar fi recomandat... Sugestii?

Răspuns Câştigător
| KittyScarlett45 a răspuns:

TED, A walk to remember, Dear John, We are the Millers, seria Fast and furious etc

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Make Your Move (2013),The Kings Of Summer (2013),Remember Sunday (2013)

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

The Usual Suspects

| Seepty a răspuns:

Daca il urmaresti cu un prieten iti recomand Amour sau Titanic.

| 4343gddhkied explică (pentru Seepty):

Dar Titanic l-am vazut si eu si el happy O sa ma consult cu el! happy Dar multumesc oricum.

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Ceva de dragoste, gen 3MSC sau The Atonement. :3

| 4343gddhkied explică (pentru Bunoiu_Roberta-Maria_1998):

Multumesc :* 3MSC nu-mi place laughing. Mersi mult oricum >big grin