| AdrianaL30 a întrebat:

am o nedumerire! Cine stie piesa si videoclipul piesei "Justify Sex" a lui Dan Balan stie ca la inceput scrie "Dan Balan as Jason Black". Povestea din videoclip e ca Jason (Dan) le pedepseste pe niste fete care si-au inselat iubitii.Deci..cine e pana la urma Jason Black asta? E din vreun film,ceva? Daca da, spuneti-mi cum se numeste filmul va rog! Funda happy

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Hah, am cautat si din pacate nu exista un asemenea personaj si nici un asemenea film.e interesanta ideea totusi happy

| alin1111111111111 a răspuns:

Nu exista un astfel de film...