| Wrand a întrebat:

am o problema la jocul left 4 dead 2 problema e aceasta: cand intru in consola sa scriu un joc, mi se incarca dupa imi iese si scrie asta ending UDP connect to public IP 46.174.48.86:27015
Invalid host version, expecting 2045, got 2127
BinkOpen( d:\l4d 2\left 4 dead 2\left4dead2\media\l4d2_background01.bik )

1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Ai oficial pe steam? Sau e un crack? Si de ce ai intra in consola sa iti alegi jocul? Ai un menu cu o interfata grafica foarte utila, sa stii.