| HellGirl0 a întrebat:

Buna,TPU! Ma joc Left 4 Dead 2 multiplayer folosind Garena. Hmm,intrebarea este cum pot juca fara Garena?
Am intrat in consola,am dat connect...(ip:port), insa imi apare urmatorul mesaj:
"Connecting to public(78.**.**.158:27015)
Sending UDP connect to public IP 78. **.**.158:27015
Invalid protocol, expecting 2027, got 2127
BinkOpen( c:\downloads\left 4 dead 2 v2.0.2.7 full-rip {blaze69}\left 4 dead 2\left4dead2\media\l4d2_background01.bik )".
Sunt destul de varza si nu le am cu astea, deci mi-ar prinde bine putin ajutor!
P.S.Am si GameTracker Lite, dar cand dau Launch la joc nu se intampla nimic sau cateodata imi deschide Steam.
Funda :3 multumesc!

1 răspuns:
| Cipri99 a răspuns:

S-ar putea sa mai mearga un program din asta se numeste gameranger nu l-am mai folost de vreo 2 luni poti juca multe jocuri coop cu alti jucatori poate gasesti left for dead acol.