| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care au vazut : "Sakarasou no pet na kanojo". Exista cumva si sezonul 2? Am vazut toate cele 24 de episoade, dar ultimul episod s-a terminat cam ciudat, fara un final anume, si m-am gandit ca poate mai exista si un sezon 2, ca eu l-am cautat si nu l-am gasit. Cei care aveti vreo informatie despre asta, ma puteti ajuta va rog? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Ionela2016 a răspuns:

Nu. nu exista sezonul 2

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ionela2016):

Offff ce pacat! sad Mi-as fi dorit sa existe si un sezon 2. Mi-a placut foarte mult acel anime.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Ionela2016):

Hey! Vreau sa te intreb, cumva fata din acest video este Aoyama si baiatul Sorata?

https://www.youtube.com/watch?v=ZdtqpGUv9Lc

Abia acum am realizat ca seamana cu ei, si mi-am adus aminte ca asa s-a intamplat in unul din episoadele de la serial, si ma intrebam daca stii cumva daca sunt ei?