| gabyalex1234 a întrebat:

Am urmarit un film horror acum 4-5 ani pe TVR2.Tin minte ca se numea Groaza,dar nu am gasit nimic legat de numele asta. Stiu ca era cu monstrii printr-o casa bantuita si un grup de oameni venisera acolo si mai tin minte o secventa in care era una in pat si dormea, iar sub pat era un monstru care o lua de picioare noaptea.Deci daca stiti dati-mi un raspuns.Dau funda! Multumesc! P.S:Nu este filmul "The Haunting"(1999) pentru ca m-am uitat si nu este acela!

Răspuns Câştigător
| paty00 a răspuns:

Da, imi aduc aminte ca a fost difuzat in 2 parti, iar numele corect al filmului este "Rose Red".

2 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

Daca nu ma insel filmul pe care il cauti este "Red Rose".

| gabyalex1234 explică (pentru paty00):

E cumva pe mai multe parti?