| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un film,in care erau lupte,dar nu imi amintesc decat o secventa :
Un tip ( Care imi parea japonez,nu stiu sigur ) era urmarit de mai multi printr-o piata parca,si la un momentdat s-a oprit,a sarit pe o masa rotunda si a inceput sa faca "Flare ",miscarea aia de breakdance in care se invarte in maini,si ii batea pe aia tot invartindu-se asa,cu picioarele.
Am avut cd-ul de la film,si era super tare, era prin 2007 daca nu ma insel,nu mai stiu, nu il mai gasesc. Daca m-ati putea ajuta.
>Fundita!

1 răspuns:
| FanLenovo a răspuns:

Atat de putine informatii.

Din pacate nu se pot identifica filme prin detaliile oferite.

Multe filme se aseamana intre ele, nu numai ca se aseamana, sunt 99% identice.