| Chiţu_Andreea_1991 a întrebat:

am văzut acum ceva timp un film și nu îmi amintesc cum se numea. Era despre o tipa care era pe moarte si aflase despre experimentele unui doctor care lucra într-un spital de boli mintale, acesta credea ca daca reușești să obții ultima suflare a unui om o poti folosi sa trăiești in veșnic. Doar ca exista si efecte secundare, daca folosește acea suflare îi împrumuta si personalitatea. Scuzati romanul, dar chiar imi doresc sa il revăd.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e unul dintre ele: The Quiet Ones (2014), Lifebreath (1997)...

| Chiţu_Andreea_1991 explică (pentru floresdemayo):

Nu este nici unul dintre ele, dar multumesc oricum.