| Mariutza_Marrya_1999 a întrebat:

Am vazut acum un an un film horror care povestea viata unui adolescent care in timpul facultatii a realizat un experiment care consta in aparitia unor spirite pe Pamant. Impreuna cu colegii sai de facultate incearca experimentul, dar din nefericire un spirit malefic reuseste sa patrunda, omorandu-l pe unul din colegii sai. Astfel, dupa un timp acel spirit isi face aparitia in propria sa casa, distrugand si omorand. Mi-a placut foarte mult acest film si mi-as dori sa il revad. Mersi! big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Apparition (2012)?
http://www.cinemagia.ro/filme/the-apparition-485777/

| Mariutza_Marrya_1999 explică (pentru faramatania):

Mersiiii mult :*! Acesta era filmul pe care il cautam.

| faramatania a răspuns (pentru Mariutza_Marrya_1999):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cry wolf? nu mai tin minte bine cum era, nici nu l-am vazut pana la capat.