| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film si as dori sa il mai vad inca o data. Nu mai stiu cum se numea si o sa apelez la ajutorul vostru in speranta ca ma puteti ajuta. In film era despre un tip care dorea sa se mute, si era cu niste prieteni, si apoi inainte ca el sa se mute, a inceput sa le povesteasca, ca el este nemuritor, si ca traieste inca din momentul in care oamenii traiau in pesteri, si ca a vazut lumea cum se schimba, si ca a incercat sa se adapteze, si ca si-a inscenat moartea de multe ori, si de fiecare data isi facea o noua identitate, ca sa nu dea de banuit ca el nu moare, a ramas cu aceeasi infatisare timp de mii de ani, sau ceva de genul, iar la finalul filmului, un om moare in casa aia, omul acela fiind fiul lui, care era mai batran decat tatal, deoarece tatal lui era omul care nu imbatraneste. Nu prea mai stiu multe detalii, cam atat imi mai amintesc, daca m-ati putea ajuta, ar fi nemaipomenit. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

Acesta este, multumesc mult! happy

| faramatania a răspuns (pentru Mayhem666):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru faramatania):

happy

6 răspunsuri:
| Geanin a răspuns:

Daca vei afla sa imi spui te rog :3

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

O sa iti spun, dar sper sa aflu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Geanin):

Se numeste the man from earth (2007), gasesti link-ul in raspunsul castigator pe care l-am ales.