| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Am vazut un film romantic cu o fata si un baiat.Nu imi amintesc foarte bine dar stiu ca fata era bogata si ca el repara masini si dormea in casa unui batran.Stiu ca tatal fetei voia sa il plateasca pe baiat ca sa se desparta de ea.Si la final ii arata pe ei adulti cand se intalnesc sa ia lucrurile care mai ramasesera in casa batranului dupa moarte si atunci se indragostesc din nou numai ca el pleaca la final si este o scena cu ea in gradina.Stie cineva filmul?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mrEvBiqoeRc imi pare bine ca sunt oameni carora le plac asa filme, salutare din Moldova

1 răspuns:
| IceKitty18 a răspuns:

The best of me :X