| FashionCellia a întrebat:

As vrea niste filme cu adolescenti, comedie romantica sau doar comedii.Sa fie in genul filmelor:
-Sydney White
-What a girl wants
-She's the man
-Easy A
-A walk to remember
-Wild Cherry
-18 year old virgin
-American High school
-Not another teen movie
-Cruel intentions(1, 2 si 3)
-etc.
Si sa nu fie:
-American pie
-13 to 30
-A Girl Boy thing
-si cele enumerate mai sus
Venind vorba de filmul 18 year old virgin, stie cineva cum se numea melodia acea cand Katie se duce Cisco? Nu-mi dati lista cu melodii filmului ca am cautat prin ea dar nu am gasit melodia.
Funda

8 răspunsuri:
| MishalufLv a răspuns:

Http://onlinebestfilm.blogspot.ro/......bel/HORROR
Buna... majoritatea filmelor le vizualizez pe acest site... sigur trebuie sa gasesti ceva pe placul tau :d

| FashionCellia explică (pentru MishalufLv):

Dar am cerut filme, pentru ca eu pot sa le downloadez oricum. Vroiam sa stiu daca aveti filme bune pentru mine. Oricum mersi de site

| MishalufLv a răspuns (pentru FashionCellia):

Pii iti sugerez sa vezi Date Movie, Scary movie pe moment nu prea imi vin filme in minte dar iti recomand cube zero big grin l-am vazut aseara happy

| FashionCellia explică (pentru MishalufLv):

Ador Scary movie (toate).Si cube zero asta ce fel e? Comedie, dragoste?

| FashionCellia explică (pentru MishalufLv):

Daca iti plac chestiile astea cu movie la sfarsit, iti recomand si Epic Movie, e super, tot parodie.

| MishalufLv a răspuns (pentru FashionCellia):

E ceva gen de groaza, suspans... nu-ti pot explica http://www.youtube.com/watch?v=QL0ScKzpxxg vezi trailer-ul si o sa intelegi

| MishalufLv a răspuns (pentru FashionCellia):

L-am vazut big grin

| Samara00 a răspuns:

EuroTrip