| obsesion15 a întrebat:

HEY, TPU! Ati vazut primul GREAT EXPECTATIONS 1998(Marile sperante)? Ce parere ati avut? Eu una am plans.Incredibila poveste si interpretare de exceptie!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Valeeeu, printre atatea intrebari despre nini, inima zdrobita sau cum s-or mai numi, gasesc si pe cineva care prefera Marile Sperante! Filmul este de pus la panoplie, as recomanda tuturor sa vada un film bun ca asta, din pacate nu e loc din cauza altor deseuri difuzate pe tv. Repet, filmul este bun de tot, Gwyneth Paltrow face un rol de zile mari, bravo!