| catalinazuzulina a întrebat:

Le multumesc celor care mi-au spus unde sa citesc piciul, si acum mai am nevoie de inca o poveste marile sperante, daca ati putea sa imi spuneti unde gasesc, fundita

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La librarie sau la biblioteca. E o carte, in puii mei! Doar n-oi vrea s-o gasesti la farmacie!
P.P.: Marile Sperante nu e poveste, ci roman. Iar daca nu ai macar 17-18 ani, ti se va parea cumplit de plicticos.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Imi pare rau, nu iti pot recomanda nimic pentru ca vad ca ai mari sperantesad iar, daca iti recomand ceva iti voi distruge marile tale sperantecrying