| anonim_4396 a întrebat:

azi a avut premierea la cinema in Romania "Final destination 5" si as vrea sa merg cu niste prieteni sa il vedem, dar m-am uitat pe programul cinematografelor si scrie ca este interzis minorilor sub 18 ani(noi avem intre 11-16). Daca merge un adult cu noi avem voie sa il vedem?

4 răspunsuri:
| Alexa113 a răspuns:

Eu asa stiu! daca vine un adult cu tine o sa te lasa! Vizionare placuta!

| filaret03 a răspuns:

Man uitate online lol a aparut de cand lumea

| Ea12345 a răspuns:

Mai bine il downloadati, va strangeti la unul dintre voi acasa si luati suc, floricele.Stati pe jos, cu lumina stinsa, radeti, glumiti, e mai funny asa.happy

| lulucel a răspuns:

Nu are treaba adultul, el intra voi nulaughing
Da incercati poate trec aia cu vederea