| tequillaXd a întrebat:

Hey tpu...azi de dimineata am vazut un film( su serial). Era in italiana si era cu niste elevi dansatori unii erau balerini si cu o fata pe care o chema Georgia sau ceva de genu care se indragostise de profesesor. Cam atat imi aduc aminte. Intrebarea este cum se numeste serialul?

4 răspunsuri:
| tequillaXd explică:

Parca era pe film cafe nu mai tin minte

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe ce canal?

| l0liita a răspuns:

Un Paso adelante, e super serialul. Si s-a mai facut un serial asemanator dar romanesc ce se numeste "Cu un Pas inainte". Vizionare placuta:*

| tequillaXd explică (pentru l0liita):

Si ai idee unde il pot vedea online chiar si in italiana?