| Aleeeeeeee a întrebat:

Cand eram mai mica, acum vreo 5 ani era un serial pe TVR 2 la 14:30, dar nu mai stiu cum se numeste. Erau trei frati care locuiau pe o insula intr-o casuta in copac ( 2 fete si un baiat ), era o corabie cu pirati care ii rapea. Nu imi aduc aminte prea multe, dar era frumos serialul cred ca era si un film cu ei.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Cel mai probabil te referi la ''Insula piratilor" serial francez difuzat pe TVr2 acum cativa ani, intr-adevar erau trei frati(2 fete si un baiat)cea mai mica era blonda, locuiau intr-un copac...eroul si conducatorul copiilor naufragiat se numea Mars...personajul negativ si conducatorul piratilor era Inima Neagra.Ideea principala:trei frati ce au fost ''absorbiti'' de un joc video intitulat''Insula piratilor''trec prin tot felul de aventuri incercand sa se intoarca in lumea lor. Sper ca nu ma-nsel.

8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Cumva este vorba de Aventurile lui Tom Sawyer? happy

| only me a răspuns:

Piter penn poatelaughing

| maiestro a răspuns:

The Island Story plzz fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe la mijlocul filmului unul dintre ei, era blond, s-a dus cu fratele sau mai mic si tatal sau pe corabia piratilor si a fost impuscat in mana. Era cu niste maimute?

| paulik91 a răspuns:

Insula piratilor - 2 fete si 1 baiat ajung intr-un joc cu pirati. E foarte tare serialul si nu stiu de unde sa fac rost de el. La final cand reusesc sa se reintoarca in lumea reala fata cea mica gaseste in geanta o floare din joc.

| Lupu_Adrian_1995 a răspuns:

Cred ca asta e serialul era minunat
http://www.youtube.com/watch?v=bt3ZrRpByyI

| Cuciula_Denisa_1995 a răspuns:

Exact asta imi aminteam si eu si nu eram sigura dar stiam si titlul "insula piratilor". L-am mai cautat mai demult si nu am gasit nimic, dar acum am gasit pe youtube fara subtitrare si nu sunt toate episoadele complete, asa ca daca stii tu cumva vreun site unde le pot gasi ar fi grozav.