| βέiiiβiiişoor a întrebat:

Cand va aparea Twilight-Breaking Dawn la TV? :d Si pe ce post? puppy dog eyes
Funda :*

4 răspunsuri:
| theLOVEsc a răspuns:

Cred ca deja a aparut sau daca nu a aparut o sa apara cel mai probabil pe postul HBO tv

| Miiiiiiiih a răspuns:

Cred că cel mai probabil pe ProTv. Și mi se pare că a fost deja. Dar te poți uita la revistele acelea de la click cred thinking care arată ce filme o să se dea pe ce program și la ce oră :3

| Ctiberiu a răspuns:

A fost pe PRO TV acum o saptamana si filmu e ORIBIL! E un **** de film in care un maidanez supraponderal se insoara cu o sugatoare de... sa zicem sange

| βέiiiβiiişoor explică (pentru Ctiberiu):

Asta e parerea ta. Multi spun ca e oribil fimul, si chiar nu inteleg de ce oh go on, majoritatea fiind baieti. Cartile sunt de o mie de ori mai bune decat filmele, dar cartile nu se gasesc pe toate drumurile happy.