| Cojocaru_Theodora-Martha_1994 a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferati? Ai mei sunt Vin Diesel si Dwayne Johnson.Ce parere aveti despre ei?

Răspuns Câştigător
| elisatee21 a răspuns:

Vin Diesel este un actor foarte dur si frumos joaca in multe filme de actiune si intodeauna este rolul principal si joaca foarte bine
Si Dwayne Johnson este la fel ca Vin Diesel
Actori preferati sunt; Megan Fox, Amanda Seyfrend etc

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Scott Adkins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac.
Morgan Freeman şi Keira Knightley ♥.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Preferații mei sunt :
Ezra Miller / Amber Heard / Alexandra Daddario / Shia LaBeouf / Kristen Stewart / Robert Pattinson / Johnny Depp/ Megan Fox / Christian Bale.

- Nu-mi plac

| justadream94 a răspuns:

Sunt faini, joaca si arata bine.

Imi place Vin Diesel si nu numai.

| Krixxus a răspuns:

Seann William Scott

| CosminCosmin96 a răspuns:

Cate blanchett,Kate Winslet,Angelina Jolie, Brad Pitt, George Clooney, Jennifer Lawrence, Naomi Watts.